درباره ما

آموزشگاه قاصدک سپید یکی از بهترین آموزشگاههای کودکان واقع در غرب تهران میباشد که با هدف آموزش زبان انگلیسی به کودکان و خردسالان، در کوتاه ترین و مناسب ترین زمان و به بهترین نحو ممکن تاسیس گردیده است که این امر نیازمند رعایت مواردی از قبیل مدیریت مناسب، مربیان کارآزموده، روش آموزشی و وسایل کمک آموزشی مناسب و متنوع و محیطی ایده آل برای یادگیری کودک میباشد، شایان ذکر است این آموزشگاه با قابلیت دسترسی آسان از مناطقی از جمله سعادت آباد، مرزداران، پونک، ستارخان و گیشا در بلوار دادمان واقع میباشد.

در اینجا لازم است تا با افتخار به خانواده های عزیز اعلام نماییم که مدیریت این مجموعه دارای تحصیلات آکادمیک (کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی) و سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودکان، همچنین مولف کتب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد، همچنین از آنجایی که یکی از مهمترین عوامل در یادگیری، بهره گیری از مربی مناسب می باشد در این مرکز سعی شده مربیانی مورد استفاده قرار گیرند که علاوه بر داشتن عالی ترین تحصیلات آکادمیک در این زمینه، از آگاهی لازم جهت کار با کودکان نظیر صبر، آرامش، خوش رویی و... که در نهایت موجب ایجاد یک ارتباط مناسب با کودک می شود، برخوردار باشند.

روش های آموزشی مورد استفاده در این مرکز نیز بر پایه دو متد آموزشی روز دنیا ( CLT , TPR ) پایه ریزی شده است که با توجه به این روش های آموزش از وسایل کمک آموزشی متنوعی نظیر 400 نوع پوستر آموزشی جذاب، 300 عنوان فلش کارت آموزشی و بیش از 400 عنوان کتاب داستان و کتاب های آموزشی و ده ها وسیله کمک آموزشی دیگر استفاده شده است. در طراحی محیط آموزشگاه نیز سعی شده تا حد امکان فضایی مناسب و لذت بخش برای کودکان ایجاد گردد تا بیشترین تاثیر را در یادگیری کودکان داشته باشد.

در ضمن این مجموعه دارای چندین نیروی کمکی جهت محافظت و انجام امور کودکان در زمان حضورشان در آموزشگاه می باشد و در نهایت لازم به ذکر است که تمامی بخش ها، کلاس ها و اتاق بازی این مرکز مجهز به دوربین مدار بسته بوده و تمامی کلاس ها نیز مجهز به سیستم صوتی و تصویری و همچنین سیستم گرمایش و سرمایش مناسب می باشند.